Bajram (Haxhi) Hoti - Bota Sot
Bajram (Haxhi) Hoti

Perkujtime

E hënë, 15 tetor 2018

Bajram (Haxhi) Hoti

Më: 8 dhjetor 2017 Në ora: 00:25
Bajram (Haxhi) Hoti

Me shumë mall e merzi, sot po shkruajmë babë për Ty,pa prezencën tënde sot u bënë 1 vit, por vuajtja dhe mërzia për Ty rritet çdo ditë

Mungesa jote dhe e nënës do të vërehet gjithmonë dhe në çdo ngjarje të re në familjen tonë.

Ju na latë të zbrazët në shpirtë por krenar që ju patëm.

Me pikëllim ,dhimbje dhe krenari gjithmonë të kujtojnë : djemtë Gzimi dhe Burhani, vajzat Floria dhe Deti, rejat Leonora dhe Fatimja, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test