Zade Gashi - Bota Sot
Zade Gashi

Perkujtime

E diel, 21 tetor 2018

Zade Gashi

Më: 8 dhjetor 2017 Në ora: 00:28
Zade Gashi

Sot  u bënë 3 ditë pa Nënën dhe Gjyshen tonë të dashur

5 Dhjetori ishte ditë e dhimbshme për familjen tonë.

Na mungon dashuria,ngrohtësia  dhe prania jote , që e kërkojmë në çdo kënd ku Ti ke lënë gjurmët e tua të pashlyera.

Vdekja ishte ajo që të morri e të ndau nga ne përgjithmonë dhe ne mbetëm të pikëlluar pa Ty  dhe akoma e  ndjejmë mungesën tënde.

E përkujtojnë: Djemtë Fazlija, Shabani, Ramizi , Manushi, Vajza Mirusha me familjet e tyre nga Barani, Peja dhe Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test