Zelfije Krasniqi - Gashi - Bota Sot
Zelfije Krasniqi - Gashi

Perkujtime

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Zelfije Krasniqi - Gashi

Më: 8 dhjetor 2017 Në ora: 00:34
Zelfije Krasniqi - Gashi

6 muaj e 20 ditë pa  Bashkëshorten,Nënën,Gjyshen tonë të dashur

Dhembja nuk është as fjalë e as lot , ajo qëndron thellë në zemrat tona.

Nga dita në ditë e kuptojmë se koha nuk i shëron plagët , veq se na mëson të jetojmë me to.

Në çdo hap të jetës na mungon. Kujtimet , veprat , buzëqeshja dhe zemërgjerësia jote na bëjnë të jetojmë me krenari .

Nënë, kujtimi për Ty do të jetë përgjithmonë me ne .

Me mallë e dashuri e kujtojnë; Bashkëshorti Fazlija, djemtë Alberti me nusen Pakizën, Besniku,Artani,vajzat Nevryzja,Shqipëria,Liria,Dashuria dhe Shkurta me familjet e tyre.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test