Arsim Hamiti - Bota Sot
Arsim Hamiti

Perkujtime

E premte, 19 tetor 2018

Arsim Hamiti

Më: 11 dhjetor 2017 Në ora: 21:22
Arsim Hamiti

Malli është çdo vit e më i madh dhe dhimbja e kujtimi për ty është i përjetshëm. Mungesa jote është e pazëvendësueshme e këshillat tua të shenjta na shërbejnë çdo ditë të jetës. 

Çdo gjë që kaluam bashkë dhe çdo gjë që bëre për ne e ruajmë me kujdes të veçantë dhe krenohemi që të patëm ty, i dashur burrë e i dashur baba. 

Të kujtojmë me mall, Gruaja Bege dhe djemtë Rezon e Aurel Hamiti.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test