Sadri (Avdyl) Fetahaj - Bota Sot
Sadri (Avdyl) Fetahaj

Perkujtime

E martë, 16 tetor 2018

Sadri (Avdyl) Fetahaj

Më: 15 dhjetor 2017 Në ora: 00:19
Sadri (Avdyl) Fetahaj

Sot u bë Një vit pa Ty 

Me mallë dhe dhimbje  përkujtojmë një vjetorin e  ndarjes nga jeta të bashkëshortit,Babait dhe gjyshit tonë të dashur

Jetës tonë ia shtua edhe një dhimbje , dhimbjet nuk po i shëron koha por ne po mësohemi me to.

Malli për Ty sa vjen e rritet çdo ditë e më shumë , do të mbetesh i paharruar në mendjet dhe zemrat tona.

Ne ishim krenarë që të patëm  Ty.

E kujtojnë me mallë: Bashkëshortja  Ajmoni,djemtë Avdyli dhe Shkëmbimi, si dhe mbarë familja Fetahaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test