Haxhi Brahim Dreshaj - Bota Sot
Haxhi Brahim Dreshaj

Perkujtime

E martë, 16 tetor 2018

Haxhi Brahim Dreshaj

Më: 18 dhjetor 2017 Në ora: 00:30
Haxhi Brahim Dreshaj

Sot u bënë një vit kur ti papritur ike nga ne.

Ti ishe aq prezent në jetën tonë , sa që sot është vështirë të mësohemi të jetojmë pa Ty.

Mungesa jote vërehet çdo kund në festa dhe gëzime familjare.

Ishe aq i mirë, i dashur dhe i respektuar për të gjithë, Ishe një udhërrëfyes dhe një këshilltar i mirë për jetë.

Do të kujtojmë gjithmonë me mallë, respekt e dashuri. Do të mbetesh gjithmonë i paharruar në zemrat tona Babai ynë i dashur.

E përkujtojnë: Bashkëshortja, djemtë, vajzat, rejat, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test