Ramadan Shkodra - Bota Sot
Ramadan Shkodra

Perkujtime

E premte, 19 tetor 2018

Ramadan Shkodra

Më: 3 janar 2018 Në ora: 00:44
Ramadan Shkodra

Me 3.1.1992 ndërroi jetë baba jonë Ramadan Shkodra.

Me rastin e 26 vjetorit e përkujtojnë me mall bashkëshortja Tahirja me çikat Arifen, Pashijen, Batijen, djemtë Shabani, Refiku, Arifi, Raifi, Besimi, Bekimi si dhe nipat e mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test