Mirjeta (Vrenezi) Mamusha - Bota Sot
Mirjeta (Vrenezi) Mamusha

Perkujtime

E premte, 19 tetor 2018

Mirjeta (Vrenezi) Mamusha

Më: 3 janar 2018 Në ora: 00:48
Mirjeta (Vrenezi) Mamusha

Dhimbja nuk shprehet as me fjalë as me lot, ajo është thellë në brendësinë e shpirtit tonë.Vdekja  jot e hershme hapi një plagë të madhe në zemrat tona, që koha nuk e shëron dot. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi dhe malli do të jenë pjesë e jetës sonë. Ishim me fat që të patëm.

Do të jesh e përjetshme dhe e paharruar.

E përkujtojnë me mall Familja e ngushtë: Baba Sejdia, Nëna Zahidja, vajza Anisa, Motrat Velimja, Shkurta, Shkëndija, Vëllezërit Shkëlzeni, Avnija, Samia.

Me mall Familja Vrenezi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test