Mark Kolë Nrejaj - Bota Sot
Mark Kolë Nrejaj

Perkujtime

E enjte, 17 janar 2019

Mark Kolë Nrejaj

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 00:21
Mark Kolë Nrejaj

Sot me 09.02.2018 u bë 1 vit nga ndarja e më të dashurit tonë

Vdekja jote e hershme hapi një plagë të madhe në zemrat tona që koha nuk i shëron.

Dhimbja për TY nuk shprehet as me fjalë, as me lot, ajo është thell në brendësinë e shpirtit tonë. Kaloj një vit, por mungesa jote që po ndihet në familje nuk mund të plotësohet sa të kemi jetë. Do të jesh i përjetshëm dhe i paharruar. . .

Të përkujtojnë me dhimbje e krenari : Djemtë  Jetoni e Jozefi, vajzat Afërdita, Merita, Gjena, reja Vjollca si dhe nipat e mbrsat, vëllezërit dhe motrat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test