Haxhi Bajrami Xhaferaj - Bota Sot
Haxhi Bajrami Xhaferaj

Perkujtime

E premte, 19 tetor 2018

Haxhi Bajrami Xhaferaj

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 00:33
Haxhi Bajrami Xhaferaj

Dhjetë vjet pa ty. Dhjetë vjet fryma dhe kujtesa jote na shfaqen kudo.

Nderi dhe privilegji ynë, babë e gjysh.

Të kujton djali Hysa me bashkëshorten Kumrin me vajzat, Valzen, Elzen, dhe me djalin Haxhin e vogël nga Zvicra dhe nga Bjeshkët e Rugovës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test