Pashk Nokaj - Bota Sot
Pashk Nokaj

Perkujtime

E diel, 21 tetor 2018

Pashk Nokaj

Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 00:46
Pashk Nokaj

Me 11.02.2018 u bënë 6 vjet nga ndarja e më të dashurit tonë.

Dhembja dhe malli përherë e më shumë na rëndojnë për ty baba.

E përkujtojnë: bashkëshortja Tonja, djemtë Alfredi, Enriki, Astriti, Agroni, Vajza Drita, nuset Antigona , Leonita, mbesat Arjana, Ariela, nga Moglica Gjakovë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test