Igballe (Hoxhaj) Martinaj - Bota Sot
Igballe (Hoxhaj) Martinaj

Perkujtime

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Igballe (Hoxhaj) Martinaj

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 00:52
Igballe (Hoxhaj) Martinaj

Më 14 shkurt bëhen 14 vite  pa më të dashurën tonë.

Njerëzit si Ti nuk vdesin kurrë, ishe shembull i mirësisë dhe e tillë do të mbetesh. Vdekja të ndau nga jeta, por jo nga ne.

Me mallë të kujtojnë djemtë: Gëzimi e Lulzimi dhe vajzat Azra, Shpresa e Luljeta.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test