Pjetrush (Mark) Gjoni - Bota Sot
Pjetrush (Mark) Gjoni

Perkujtime

E premte, 16 nëntor 2018

Pjetrush (Mark) Gjoni

Më: 15 shkurt 2018 Në ora: 00:08
Pjetrush (Mark) Gjoni

Sot më 15.02.2018 u bënë 13 vite nga ndarja e më të dashurit tonë

Virtytet e tua të larta njerëzore, sinqeriteti, bujaria dhe mikpritja e jote na bëjnë të ndihemi krenar për TY.

Pushofsh në paqe!

Të kujtojnë me mall: Bashkëshortja, djemtë, vajzat, rejat, nipat, mbesat, vëllau, motra si dhe mbarë farefisi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test