Adile Goca - Bota Sot
Adile Goca

Perkujtime

E mërkurë, 12 dhjetor 2018

Adile Goca

Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 00:35
Adile Goca

Ditët, muajt, e vitet kalojnë, malli e dhembja për Ty nuk shuhet dot. Me dashuri, respekt dhe shumë mall e ruajmë kujtimin për Ty nënë. Ishe fisnike, bujare dhe rreze dielli plot ngrohtësi e shkëlqim.

Do të mbetesh përherë në zemrat e mendjet tona si nënë me virtyte të larta njerëzore.

Mbetesh përgjithmonë krenaria e familjes sonë. I përjetshëm do të jetë kujtimi për Ty.

Të kujtojnë me mall të pashuar: djemtë Brahimi, Azemi, Ibrahimi, Agimi, Sahiti e Kemajli, vajzat Sylbija, Ajnishahi e Halitja dhe motrat, nipat, mbesat e rejat nga Zaskoku i Ferizajt.
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test