Zymer (Halil) Mujaj - Bota Sot
Zymer (Halil) Mujaj

Perkujtime

E mërkurë, 19 dhjetor 2018

Zymer (Halil) Mujaj

Më: 20 shkurt 2018 Në ora: 00:44
Zymer (Halil) Mujaj

Sot bëhet një vit që kur u nda nga jeta Babai, Gjyshi ynë i dashur.

Dhimbjen që na e la nuk mund ta mposht koha që kalon.

Sa shumë na mungon dashuria jote prindërore.

Ti na jepje  forcë dhe energji për jetë.

Me dashuri dhe me shumë mallë i ruajmë kujtimet për Ty.

Do të mbetesh përgjithmonë në zemrat dhe mendjet tona.

Ishe dhe do të mbetesh gjithmonë krenaria e familjes sonë.

E përkujtojmë me mallë: Djali Riza dhe Uka me familje, vajzat Mejremi, Fahria, Vasa, Sadia, Valbona, Zana dhe Shqipja si dhe  motra Xufa.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test