Dinë (Feriz) Çelaj - Bota Sot
Dinë (Feriz) Çelaj

Perkujtime

E hënë, 17 dhjetor 2018

Dinë (Feriz) Çelaj

Më: 23 shkurt 2018 Në ora: 00:05
Dinë (Feriz) Çelaj

Më 23.02.2018 bëhen 1 vit pa më të dashurin tonë

Ditët , muajt , dhe vitet kalojnë , e malli  për Ty nuk shuhet dot.

Ishe një bashkëshort , Baba dhe Gjysh i dashur.

Mbetesh përgjithmonë krenaria e familjes sonë.

I përjetshëm do të jetë kujtimi për Ty.

Me mallë të përkujtojnë : Bashkëshortja Hidajeti , Djemtë Bekimi , Kujtimi  , Vajza Ryva me nipa e mbesa.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test