Hanife (Zeqiraj) Pepaj - Bota Sot
Hanife (Zeqiraj) Pepaj

Perkujtime

E diel, 16 dhjetor 2018

Hanife (Zeqiraj) Pepaj

Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 00:04
Hanife (Zeqiraj) Pepaj

Sot më 24.02.2018 bëhen 5 vite pa Ty Bashkëshorte dhe Nëna jonë e dashur

Vështirë qenka të humbasësh antarin e famljes , shoqen e jetës e cila asnjëherë nuk u përkul në sfidat që na ballafaqoi jeta.

E fortë, e sjellshme , e edukuar , e dashur për të gjithë farefisin tonë.

Të qoftë i lehtë dheu i Kosovës që aq shumë e deshe.

E përkujton: Bashkëshorti Avdyli , Vajza Hava me familje , Djemtë Ismeti me familje , Nysreti me familje , Shefqeti me familje, dhe mbarë farefisi  Pepaj...

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test