Smail (Isuf) Gërguri - Bota Sot
Smail (Isuf) Gërguri

Perkujtime

E shtunë, 15 dhjetor 2018

Smail (Isuf) Gërguri

Më: 13 mars 2018 Në ora: 00:43
Smail (Isuf) Gërguri

Sot më 13.03.2018 bëhet një vit pa BACIN tonë. Dhembja nuk shprehet as me fjalë, as me lot, ajo është thellë në brendësinë e shpirtit tonë ! Vdekja e jote e hapi një plagë të madhe në zemrat tona, që koha nuk e shëron dot. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa

kujtimi dhe malli do të jenë pjesë e jetës sonë. E madhe është krenaria që të patëm, por edhe më e madhe është dhembja që nuk je më ne mesin tone. Gjithmonë do të mbetesh në zemrat tona !

Të përkujtojmë me mallë: Nëna Gjyla, Bashkëshortja Habibja, Djemtë Albani e Adnani, Rejat Florentina dhe Lumnia, mbesat Amira dhe Tuana si dhe nipi yt qe e deshte shumë Ylli.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test