Ryve (Tolaj) Memaj - Bota Sot
Ryve (Tolaj) Memaj

Perkujtime

E shtunë, 15 dhjetor 2018

Ryve (Tolaj) Memaj

Më: 14 mars 2018 Në ora: 00:41
Ryve (Tolaj) Memaj

Me rastin e 8 vjetorit të vdekjes së Nënës!

Mirësia dhe bujaria e juaj na bënë krenarë.

E përkujtojnë: Tafë Memaj, shoqja, djemtë, vajza me djalë Eljon Kuçin, nga Lluka e Epërme, Deçan.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test