Valbona (Gashi) Krasniqi - Bota Sot
Valbona (Gashi) Krasniqi

Perkujtime

E enjte, 13 dhjetor 2018

Valbona (Gashi) Krasniqi

Më: 17 mars 2018 Në ora: 00:47
Valbona (Gashi) Krasniqi

Në 5 vjetorin e vdekjes të përkujtojmë me mallë 

Më 17 Mars bëhen  5 vite nga vdekja e Vajzës,Motrës, Hallës tonë

Dhembjen që  na le tash e 5 vite , nuk mund ta mposhti koha që kaloi.

Por Ti je gjithëmonë në zemrat tona .

Por forcën dhe dashurinë që na dhurove do të na mungojë çdo herë , dhe ne të kujtojmë ashtu si ishe dhe vetitë tua të larta.

Do të mbetesh përgjithmonë krenaria e familjes .

Ishim me fat që të kishim ,  por mbesim të pikëlluar përgjithmonë që s'je në mesin tonë dhe na mungon të gjithëve çdo ditë e më shumë.

Të përkujtojmë:

Babai Dina, Nëna Xheva, vëllau Sahiti, Bashkëshortja Jehona, dhe vajzat Sionën, Rinën, Enduinën, vëllau i vogël Bardhi , si dhe motra Xufa e familja nga Barani, Amerika dhe Zvicrra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test