Emine Nuraj - Zukaj - Bota Sot
Emine Nuraj - Zukaj

Perkujtime

E diel, 16 dhjetor 2018

Emine Nuraj - Zukaj

Më: 21 mars 2018 Në ora: 01:07
Emine Nuraj - Zukaj

Sot u bënë 11 vite pa Ty Nënë.

E dashura Nënë, fjalët janë të pafuqishme dhe të pakta për ta shprehur dhimbjen për mungesën tënde në mesin tonë. Nënë vdekja të  morri shumë herët, në kohën kur ishe më e lumtur, kur prisje nipa e mbesa por Zoti i do engjëjt si Ti, mirëpo ne do të kujtojmë dhe s'të harrojmë përjetë  buzëqeshjen tënde, Nëna ime e mirë.

Të kujton me shumë mall: Vajza jote e vetme Lendita me bashkëshortin Gzimin, fëmijët Djellza, Fatlindi, Fatlinda dhe Albina.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test