Gjyle (Laha) Hyseni - Tahir (Bekë) Hyseni - Bota Sot
Gjyle (Laha) Hyseni - Tahir (Bekë) Hyseni

Perkujtime

E diel, 18 nëntor 2018

Gjyle (Laha) Hyseni - Tahir (Bekë) Hyseni

Më: 14 prill 2018 Në ora: 00:26
Gjyle (Laha) Hyseni - Tahir (Bekë) Hyseni

Sot, me 14.04.2018 plot 19 vjet pa Nënën tonë, 9 vite e tre muaj pa Babanë tonë.

Shpejt ikën vitet e në përkujtim, dhimbje çdo vite, presim kot çdo ditë e natë, Nanë e Babë nuk po ktheheni prapë???

Ikët atje lartë ju engjëjt tonë, e ne presim e presim çdo ditë. Prindër ju patëm PRINDËR Ju kemi e në zemrat tona, jeni gjithmonë të Pavdekshëm....!

Përjetësisht ju kujtojmë me respekt e Dashuri.

Gjithë jetën mbetët dhembje në zemër, kujtime, shpresë e jetës tonë.

Ju përkujtojmë me Dashuri e Krenari, e kurrë nuk ju harrojnë: Djemtë Sokoli, Shpendi e Shpejtimi me Nusen e fëmijët, si dhe vajza Shkurta me Bashkëshortin e fëmijët, nga Gjermania, Pacaj e Smolica e Gjakovës

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test