Zoje (Zekaj) Fetahaj - Bota Sot
Zoje (Zekaj) Fetahaj

Perkujtime

E hënë, 10 dhjetor 2018

Zoje (Zekaj) Fetahaj

Më: 17 prill 2018 Në ora: 00:12
Zoje (Zekaj) Fetahaj

Sa vështirë qenka të shkruhet përkujtimi për Ty Motër , nuk po mundemi të bindemi se nuk je në mesin tonë.

Ditët më të lumtura i kaluam së bashku motër. Nuk po mundem të pajtohem me vdekjen tënde.

Të morri në moshën më të mirë të jetës.

Të përkujtojnë me mallë dhe dashuri: Motra Ajna me bashkëshortin Islamin, djemtë Leotrimi e Albani, vajza Zyrafeti, Reja Ylfeti me nipin e vogël Andi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test