Asllan (Hasan) Alshiqi - Bota Sot
Asllan (Hasan) Alshiqi

Perkujtime

E hënë, 15 tetor 2018

Asllan (Hasan) Alshiqi

Më: 19 prill 2018 Në ora: 00:33
Asllan (Hasan) Alshiqi

Kujtimi për Ty nuk do të shuhet kurrë në mendjet dhe në zemrat tona, ndërsa vepra jote na bën të ndihemi krenarë dhe të t’i kujtojmë me pietet ditët më të mira. Lavdi të gjithëve që kanë rënë për liri!

Me mall e plot krenari të kujtojnë: Bashkëshortja Ramizja, vajza Eminja, djemtë Remziu, Fahriu, Nebihi dhe Arbeni, si dhe mbarë familja Alshiqi nga Sharbani, Prishtina dhe Austria.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test