Samile (Begolli) Kryeziu - Bota Sot
Samile (Begolli) Kryeziu

Perkujtime

E enjte, 18 tetor 2018

Samile (Begolli) Kryeziu

Më: 23 prill 2018 Në ora: 00:54
Samile (Begolli) Kryeziu

Je gjithnjë me ne dhe zemrat tona.

Djali Genci, nipi Hasani, mbesat Gresa e Doruntina, reja Suzana.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test