Mihane (Preteni) Asllani - Asllan (Bajram) Asllani - Bota Sot
Mihane (Preteni) Asllani - Asllan (Bajram) Asllani

Perkujtime

E enjte, 18 tetor 2018

Mihane (Preteni) Asllani - Asllan (Bajram) Asllani

Më: 27 prill 2018 Në ora: 00:24
Mihane (Preteni) Asllani - Asllan (Bajram) Asllani

U bënë 14 vite nga vdekja e Babës (27.04.2004), si dhe 8 vite (25.05.2010) nga vdekja e Nënës 

Koha nuk do të thotë asgjë, dhimbja është e përhershme, ishit dhe mbeteni krenaria e farefisit tonë.

I përkujtojnë: djemtë Milazimi, Enveri, Murseli, Naseri, Samiu, Besimi, vajzat: Seba, Xhevahirja, Nadirja, Fatmirja e Tahirja, vëllau i Mihanës Shefqeti si dhe rejat, nipat dhe mbesat nga Koshtova e Vllahisë, Mitrovica dhe diaspora.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test