Xhavit Sali Fetahaj - Bota Sot
Xhavit Sali Fetahaj

Perkujtime

E shtunë, 20 tetor 2018

Xhavit Sali Fetahaj

Më: 27 prill 2018 Në ora: 00:30
Xhavit Sali Fetahaj

Sot u bënë 19 vite që nga rënia jote heroike

Dhimbja flet, plagë që nuk shërohet kurrë, kaluan ditë të cilat u shëndrruan në vite e vite, por mungesa jote është boshllëku më i madh që ne ndjejmë. 

Ishe dhe do mbetesh shembull se si duhet atdheu.

Të kujtojnë Bashkëshortja Gjyka, vajza Lavdona dhe djemtë: Leonardi dhe Salihu.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test