Ukë (Zenun) Lokaj - Bota Sot
Ukë (Zenun) Lokaj

Perkujtime

E premte, 16 nëntor 2018

Ukë (Zenun) Lokaj

Më: 1 maj 2018 Në ora: 00:26
Ukë (Zenun) Lokaj

Sa e rëndë është kur të mendojmë që u bënë dy vite pa Ty.

Nuk ka lot, apo fjalë që të tregojë dhembjen e madhe që kemi, zemra nuk po mund të pajtohet që nuk je më.

Malli çdo ditë na vret, na mungon çdo gjë e jotja.

Ishe dhe do të mbetesh krenaria e familjes tonë.

Me mallë të përkujtojnë:  Bashkëshortja Fatushi, djemtë Burimi me familje, Bujari me familje, Besniku me familje, vajzat Merita me familje, Drita me familje, Lirija me familje. Motrat Gjyka me familje, Gjejroni me familje, vëllezërit Zeqiri me familje, Muzlija me familje, Miftari me familje, Shpendi me familje, nga fshati Pobërgjë, Deçan.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test