Besije Ademaj - Bota Sot
Besije Ademaj

Perkujtime

E diel, 16 dhjetor 2018

Besije Ademaj

Më: 15 maj 2018 Në ora: 00:14
Besije Ademaj

Sot, me 15.05.2018 u bë një Vit që vdekja të ndau nga ne, Motra dhe Tezja jonë e dashur.

Dhimbja nuk ka kufi, zemrat tona kurrë nuk do të mund ta pranojnë që ty Zoti të ndau nga ne, se Ti ike në amshim në lulen e rinisë, si altar përjetësie.

Do te kem gjithmonë në Zemrat dhe Kujtimet tona e dashur Motër. 

Të Përkujtojnë me Mallë dhe Dashuri: Motra Lumnije me Bashkëshortin Rrahmonin dhe Femijet: Iliri, Elvira dhe Durim Vishaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test