Sizane Selimi Sadiku - Bota Sot
Sizane Selimi Sadiku

Perkujtime

E mërkurë, 17 tetor 2018

Sizane Selimi Sadiku

Më: 21 maj 2018 Në ora: 00:33
Sizane Selimi Sadiku

Sot në tre vjetorin e vdekjes, kujtojmë më të dashurën tonë.

Edhe pse koha ikën shpejt, dhimbja është ndalë dhe na është bërë pjesë e jetës sonë.

Më shumë mall të kujtojnë: Nëna Kumrija, babai Selimi, motra Ylberja, vëllezërit Zeneli, Florimi, Fadili, nipat, mbesat dhe farefisi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test