Shaqir (Sejdi) Doqaj - Bota Sot
Shaqir (Sejdi) Doqaj

Perkujtime

E martë, 23 tetor 2018

Shaqir (Sejdi) Doqaj

Më: 22 maj 2018 Në ora: 00:27
Shaqir (Sejdi) Doqaj

Sa e rëndë kur të mendojmë që sot po bëhen 5 vite pa Ty Baba.

Nuk gjejmë dot fjalë për ta shprehur dhimbjen, pikëllimin, mungesën dhe zbrazëtinë që ke lënë në zemrat tona.

Ishe një Baba i urtë dhe bujar, dashuria dhe mirësjellja jote ndjehet kudo në mesin tonë, ashtu sikur edhe Ti gjithmonë do jesh i pranishëm në mendjen tonë.

Me shumë mallë të përkujtojnë: Bashkëshortja, djemtë, rejat, nipat, mbesat dhe e mbarë familja Doqaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test