Qazim Gashi - Bota Sot
Qazim Gashi

Perkujtime

E hënë, 21 janar 2019

Qazim Gashi

Më: 23 maj 2018 Në ora: 00:35
Qazim Gashi

Me kalimin e viteve na rritet pesha e dhimbjes për Ty, me kalimin e viteve na rritet dashuria për Ty, me kalimin e viteve na shtohet krenaria për Ty Axhë.

Ishe dhe mbete rreze e dashurisë në zemrat tona.

Përherë do të mbetesh një monument kujtimi dhe dashurie në zemrat tona.

Të kujton me mallë: FAMILJA GASHI nga Fshati  Çabiq - Komuna e Klinës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test