Agron Rrustem Bytyqi - Bota Sot
Agron Rrustem Bytyqi

Perkujtime

E premte, 16 nëntor 2018

Agron Rrustem Bytyqi

Më: 25 maj 2018 Në ora: 00:05
Agron Rrustem Bytyqi

10 vite pa më të dashurin tonë

Kaluan 10 vjet dhe dhembja gjithnjë e më shumë shtohet. Do vuajmë gjithmonë për TY biri im, vëllai jonë që vdekja të mori në rrugën pa kthim.

Të përkujtojnë: nëna Dyka, motra Ardita me familje dhe vëllezërit Arsimi me familje, Neroni më Familje dhe Bedriu.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test