Ryve (Blakaj) Rexhaj dhe Hasan Rexhaj - Bota Sot
Ryve (Blakaj) Rexhaj dhe Hasan Rexhaj

Perkujtime

E shtunë, 17 nëntor 2018

Ryve (Blakaj) Rexhaj dhe Hasan Rexhaj

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 00:30
Ryve ( Blakaj) Rexhaj dhe Hasan Rexhaj

Sa më shumë që po kalojnë vitet , aq më shumë po na shtohet malli për Ju.

Për një pjesë të familjes tuaj , ky mall është edhe më i madh.

Larg vendlindjes, nuk kemi mundësi që të hedhim nga një grusht dhe mbi varret tuaja.

Babë dhe Nënë të dashur, megjithatë kujtimi për juve nuk venitet. Ju ishit prindër të mrekullueshëm.

Virtytet fisnike që stolisën personalitetet tuaja , urtësia juaj dhe dashuria prindërore janë udhërrëfim për Neve, dhe na bëjnë krenarë që ju patëm.

Ju përkujtojmë me mallë të pashuar:

Djemtë, vajzat, rejat, nipat, mbesat dhe mbarë familja Rexhaj në Pejë, Austri dhe SHBA.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test