Faik Bek Bilalli - Bota Sot
Faik Bek Bilalli

Perkujtime

E hënë, 19 nëntor 2018

Faik Bek Bilalli

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 23:59
Faik Bek Bilalli

Sot më 23 06 2018 bëhen një vit ku nga ne u nda përjetësisht më i dashuri jonë Faik Bek Bilalli. Kujtimet ende janë të freskëta për ty babë, do te kujtojmë deri në përjetësi.

Me mall dhe dhimbje të pa shuar e kujton familja Bilalli nga Kamenica dhe Zvicra!

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test