Avdyl (Asllan) Beqiraj - Bota Sot
Avdyl (Asllan) Beqiraj

Perkujtime

E shtunë, 17 nëntor 2018

Avdyl (Asllan) Beqiraj

Më: 25 qershor 2018 Në ora: 00:37
Avdyl (Asllan) Beqiraj

Babi ynë, Qenka shumë e vështirë të shkruajmë përkujtim për Ty.

Vdekja të ndau nga jeta por jo nga zemrat tona.

Mallin për Ty nuk e shuan dot asgjë.

Jemi krenarë në çdo moment që ishim me Ty.

Të përkujtojnë : Bashkëshortja Gjejlanja, Djemtë Edonisi dhe Edolindi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test