Sali (Riza) Gerqina - Bota Sot
Sali (Riza) Gerqina

Perkujtime

E diel, 18 nëntor 2018

Sali (Riza) Gerqina

Më: 27 qershor 2018 Në ora: 00:54
Sali (Riza) Gerqina

Urtësia, fjalët dhe të qeshurat tua mungojnë aq shumë, por fundja kujtimet janë thesari i vetëm që kemi në këtë jetë.

E ti i dashur je kujtim që s'do të shuhesh kurrë.

Të përkujtojnë mbarë Familja Gerqina.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test