Havë (Aliçkaj) Qorraj - Bota Sot
Havë (Aliçkaj) Qorraj

Perkujtime

E diel, 18 nëntor 2018

Havë (Aliçkaj) Qorraj

Më: 28 qershor 2018 Në ora: 00:10
Havë (Aliçkaj) Qorraj

Më shumë mall e dhimbje kaluan 2 vite pa TY, 2 vite të ftohta me lot. Kush e di sa do të shkruajmë me zemër të thyer, sa lot do të derdhën për TY motër e dashur. Shkove nga kjo botë në moshën me të mirë, kur fëmijët e tu kishin nevojë më së shumti për këshillat tua. S`ka fjalë, s`ka ngushëllim, s`ka lot që mund ta shuaj dhimbjen për TY, krenohemi e gjithë familja që të patëm motër.

Të përkujtojmë më shumë mall dhe zemër të thyer Vëllai Meta me bashkëshorten Yllken, fëmijët Learti dhe Linori, motrat Gjejroni, Sosja, Tusha, Luljeta, Gjyla dhe mbarë fare fisi Aliçkaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test