Pal Berisha - Bota Sot
Pal Berisha

Perkujtime

E diel, 18 nëntor 2018

Pal Berisha

Më: 29 qershor 2018 Në ora: 00:27
Pal Berisha

Erdhi 29  qershori, ditë e pikëllimit. Kaluan 2 vite babë pa ty dhe zërin tënd të ëmbël.

Vërtetë qenka jeta plotë me plagë çdo herë e më tepër.

Baba jonë i dashur ishe mbreti i jonë dhe do të mbetesh përgjithmonë në zemra tona.

Mungesa jote është në çdo vend.

Nuk kemi fjalë me përshkrua mirësinë dhe dashurinë tënde ndaj të gjithë neve.

Pushofsh në paqe baba jonë.

Për herë të kujtojmë me mall: Bashkëshortja Liza, djemtë Marki dhe Preni, vajzat Lindita dhe Gjyla, si dhe mbarë familja Berisha.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test