Fatmire Gjelaj - Bota Sot
Fatmire Gjelaj

Perkujtime

E diel, 18 nëntor 2018

Fatmire Gjelaj

Më: 30 qershor 2018 Në ora: 00:28
Fatmire Gjelaj

Vdekja jote e hershme hapi plagë të rënda në zemrat tona. Të deshtëm shumë por jetove shumë pak. Le jetën në gjyshe, vdekja të morri pa mëshirë. Malli për fjalët tua, për buzëqeshjen tënde, për pozitivitetin tënd, për dashurinë e ngrohtësinë tënde qenka i pashuar. As sot e as nesër nuk pajtohemi me vdekjen tënde.

Të kujtojmë me mallë të pashuar: Tezet Atifeti dhe Miska me familja 

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test