Ahmet Zeneli - Bota Sot
Ahmet Zeneli

Perkujtime

E hënë, 19 nëntor 2018

Ahmet Zeneli

Më: 30 qershor 2018 Në ora: 00:31
Ahmet Zeneli

Sot më 30 Qershor u bën 4 vite pa më të dashurin tonë Ahmet (Avdulla) Zeneli. Vështirë qenka të shkruajmë përkujtimin për ty. Vdekja të ndau nga jeta, por jo nga zemra tona. Fjalët nuk mund të shprehin dhimbjen dhe mungesën tende, sepse ishe dhe do te mbetesh në zemrat tona. Kujtimi për ty do të jetë i përjetshëm.

Të përkujtojnë me mall: Agimi me nënën dhe vëllezërit, motrat dhe mbar familja Latifi nga Peja dhe Zvicra

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test