Time Tishuku Kurmehaj / Sabrije Kurmehaj Rama / Sylë Kurmehaj - Bota Sot
Time Tishuku Kurmehaj / Sabrije Kurmehaj Rama / Sylë Kurmehaj

Perkujtime

E diel, 18 nëntor 2018

Time Tishuku Kurmehaj / Sabrije Kurmehaj Rama / Sylë Kurmehaj

Më: 3 korrik 2018 Në ora: 00:27
Time Tishuku Kurmehaj / Sabrije Kurmehaj Rama / Sylë Kurmehaj

Të jetoni në zemrat e atyre që i latë pas, do të thotë të mos vdisni kurrë!

Ju përkujtojnë: Fadili, Agimi, Hetimja, Fatimja, si dhe anëtarët e tjerë të familjes.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test