Avdi Brahim Mulaj - Bota Sot
Avdi Brahim Mulaj

Perkujtime

E diel, 18 nëntor 2018

Avdi Brahim Mulaj

Më: 7 korrik 2018 Në ora: 00:05
Avdi Brahim Mulaj

Përkujtojmë njëvjetorin e shkuarjes në amshim të më të dashurit tonë, babait, vëllait, bashkëshortit dhe gjyshit

Sot më 07.07.2018, mbushet një vit duke na lënë përjetësisht të pikëlluar.

Kujtimet ende janë të freskëta për Ty baba. Do të kujtojmë me respekt dhe krenari deri në amshim.

Shumë vështirë qenka të shkruajmë përkujtim për TY, ashtu siç është e vështirë edhe Jeta pa ty.

Malli për fjalët tua, pozitivitetin tënd e për ngrohtësinë Tënde qenka i pashuar.

E rëndë dhe e hidhur është zbrazëtia që kur mbetëm pa Ty, se Ti ishe shpresa dhe shtylla më e fortë e gjithë familjes sonë.

Përherë të kujtojmë më shumë mall dhe dashuri: Djemtë, vajzat, motrat, bashkëshortja, nipat, mbesat dhe mbarë farefisi nga Lluka e Epërme - Deçan.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test