Qaush Gashi - Bota Sot
Qaush Gashi

Perkujtime

E hënë, 15 tetor 2018

Qaush Gashi

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 00:16
Qaush Gashi

Koha shëron  të gjitha plagët, por dhembjen nuk e shëron kurrë, si mund të jetë mirë kur vjen çdo ditë dhe çdo vit, ku ti këtu mungon  çdo gjë na duket e zbehtë pa Ty QUSH.

Trishtohet, shpirti, loti nuk ndalet edhepse e dimë që vdekja nuk ka kthim..!

Sot u bënë 2 vite pa Ty, edhepse nuk je në mesin tonë, Ti je pjesë e jetës sonë ..!

Me këshillat tua u rritëm ..!

Me këshillat e tua do të jetojmë..!

Do të na mungosh gjithmonë QUSH !

E kujtojmë me mallë: Vajzat Jetmira me bashkëshortin Naimin, fëmijët Dioni dhe Orena, Besa me bashkëshortin Kastriotin, vajzat Klea dhe Engji, nga Peja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test