Muhamet (Salih ) Iberdemaj - Bota Sot
Muhamet (Salih ) Iberdemaj

Perkujtime

E premte, 18 janar 2019

Muhamet (Salih ) Iberdemaj

Më: 30 gusht 2018 Në ora: 00:11
Muhamet (Salih ) Iberdemaj

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi dhe malli e vepra që le pas  do të jenë gjithmonë pjesë e jetës sonë.

Vdekja të ndau nga jeta , por jo edhe nga zemra tona.

E përkujtojnë Familja IBERDEMAJ.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test