Muhamet (Salih ) Iberdemaj - Bota Sot
Muhamet (Salih ) Iberdemaj

Perkujtime

E enjte, 15 nëntor 2018

Muhamet (Salih ) Iberdemaj

Më: 30 gusht 2018 Në ora: 00:11
Muhamet (Salih ) Iberdemaj

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi dhe malli e vepra që le pas  do të jenë gjithmonë pjesë e jetës sonë.

Vdekja të ndau nga jeta , por jo edhe nga zemra tona.

E përkujtojnë Familja IBERDEMAJ.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test