Qamil Temaj - Bota Sot
Qamil Temaj

Perkujtime

E enjte, 17 janar 2019

Qamil Temaj

Më: 31 gusht 2018 Në ora: 00:26
Qamil Temaj

Nga Fshati Shtupell - Komuna Klinë

Ka jetuar dhe punuar në Amerikë, kur papritmas na erdh një lajm i hidhur për vdekjen e tij që na dhemb shumë në zemër, andaj e përkujtojmë përjetë më zemrën tonë të gjithë.

E përkujtojnë me dhimbje dhe mallë: Nëna Hajrija, motra Selvija, bashkëshortja Sofija, djemtë  Jetishi me nuse dhe vajza ,Azemi, Arbeni, Admiri.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test