Qamil Temaj - Bota Sot
Qamil Temaj

Perkujtime

E shtunë, 17 nëntor 2018

Qamil Temaj

Më: 31 gusht 2018 Në ora: 00:26
Qamil Temaj

Nga Fshati Shtupell - Komuna Klinë

Ka jetuar dhe punuar në Amerikë, kur papritmas na erdh një lajm i hidhur për vdekjen e tij që na dhemb shumë në zemër, andaj e përkujtojmë përjetë më zemrën tonë të gjithë.

E përkujtojnë me dhimbje dhe mallë: Nëna Hajrija, motra Selvija, bashkëshortja Sofija, djemtë  Jetishi me nuse dhe vajza ,Azemi, Arbeni, Admiri.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test