Qamil Temaj - Bota Sot
Qamil Temaj

Perkujtime

E hënë, 15 tetor 2018

Qamil Temaj

Nga: Qamil Temaj Më: 31 gusht 2018 Në ora: 00:29
Qamil Temaj

Ti ike, ike por jo si çdo herë , kësaj radhe ike përgjithmonë për të mos pritur më si radhët tjera, vije e na sillje beharun nga Amerika e largët, me plot gëzime e dashuri.

Ty të qoftë i lehtë dheu i atdheut tënd.

Të përkujtojnë me mallë përgjithmonë: Bashkëshortja Sofia, djemtë Jetishi, Arbeni ,Azemi,Armendi si dhe farefisi Temaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test