Xufë (Mahmudemaj) Lataj - Bota Sot
Xufë (Mahmudemaj) Lataj

Perkujtime

E hënë, 15 tetor 2018

Xufë (Mahmudemaj) Lataj

Më: 8 shtator 2018 Në ora: 00:17
Xufë (Mahmudemaj) Lataj

2 vite pa Motrën, Hallën tonë të dashur

Ne jetojmë por jeta pa Ty nuk paska kuptim!

Plot dhimbje dhe mallë, me të thënë oj hallë na duket shumë largë, të thirrëm oj motër dhe në zemër të mbajmë.

Kur të vjen Bajrami të gjithë vijmë pranë varrit, Ty më së pari ta urojmë dhe të themi me zë të lartë oj motër shumë je duke na munguar!

Gjithmonë do të mbetesh një monument kujtimi dhe dashurie në zemrat tona.

Të përkujtojnë me shumë mallë dhe krenari: Vëllau Luli me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test