Arbër Rexhepi - Bota Sot
Arbër Rexhepi

Perkujtime

E diel, 20 janar 2019

Arbër Rexhepi

Më: 8 shtator 2018 Në ora: 00:55
Arbër Rexhepi

Arbër, Ti ishe  gëzimi i parë për ne. Ishe djali i parë me të cilin u bëra gjyshe e një nipi si Ti. Çdo herë të kujtoj lotët nuk kanë të ndalur.

Më mungon shumë prezenca jote, zëri yt me të cilin më thërrisje NËNA. Të kujtoj me shumë mallë dhe dhimbje në zemrën time...

Nga Nëna Habibja dhe hallat Ylberja, Kadirja, Ixhireti.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test