Hale (Avdyli) Shabaj - Bota Sot
Hale (Avdyli) Shabaj

Perkujtime

E martë, 22 janar 2019

Hale (Avdyli) Shabaj

Më: 12 shtator 2018 Në ora: 00:30
Hale (Avdyli) Shabaj

Kaloi një vit e akoma s'na besohet që Ti ke shkuar dhe nuk kthehesh më, por jeta na ndau dhe prezenca jote na mungon shumë.

Duam të përqafojmë dhe të nxjerrim dhembjen Nëna jonë e dashur!

E përkujtojnë: Djemtë Enveri,Skenderi e Fadili, vajzat Shehrija,Xhyla e Hasimja, rejat Ganimeti,Gana dhe Flora,si dhe nipat e mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test